Часті запитання

Всі категорії » Надсилання пристроїв в СЦ » Як оформити пересилання в ремонт АСЦ Sigma mobile (м.Київ)

Як оформити пересилання в ремонт АСЦ Sigma mobile (м.Київ)

Оновлено 9 місяців назад
  1. Переконайтеся в наявності заповненого гарантійного талона від продавця.
  2. Опишіть детально проблему і не забудьте вказати всі свої контактні дані для зворотнього зв'язку (телефони, e-mail).
  3. Перепишіть (сфотографуйте) IMEI коди, серійний номер і повну назву моделі пристрою, тому що ця інформація стане в нагоді Вам при подальшому спілкуванні зі співробітниками СЦ Sigma mobile і перевірці статусу ремонту на сайті Sigma mobile за посиланням.
  4. Упакуйте пристрій у зручну для транспортування упаковку, бажано в оригінальну. Обов'язково вкладіть комплектацію: батарею окремо, якщо вона з’ємна, USB-кабель, зарядний пристрій, заповнений гарантійний талон з товарним чеком, детальний опис проблеми і свої контактні дані.
  5. Оформіть посилку у найближчому відділенні Нової Пошти на одержувача: ТОВ «ДФ Плюс», м Київ, склад №247 (або просто вкажіть один з номерів телефонів, заявлених у гарантійному талоні). Оплата за рахунок одержувача тільки в разі гарантійного ремонту *.
  6. Через 2 дні після відправки пристрою в ремонт переконайтеся, що товар знаходиться в АСЦ Sigma mobile. Для цього перейдіть за посиланням, введіть IMEI код або серійний номер Вашого пристрою в рядок пошуку. Якщо Ваш пристрій не ідентифікується за цим посиланням, зателефонуйте в СЦ за вказаними нижче номерами, або надійшліть запит на адресу service@sigmamobile.net.

* У разі, якщо ремонт гарантійний, оплата пересилки товару Новою Поштою до СЦ і назад (за умови відправки "Відділення"-"Відділення")- за рахунок сервісного центру. Якщо ремонт негарантійний, тоді відправка до СЦ і назад - за рахунок покупця.

Будь ласка, зачекайте!

Будь ласка зачекайте... це займе кілька секунд!